Lesrooster

Aerobics/BBBB combiles
09:30 - 10:30
ma
24 september 2018
 
 
  • maandag
    Virtual Cycle
    09:30 - 10:30
    Aerobics/BBBB combiles
    09:30 - 10:30
    Fit & Vitaal 55+
    10:30 - 11:30
    Virtual Cycle
    17:00 - 18:00
    Judo 4 tot 8 jr.
    17:00 - 18:00
    Judo 8 tot 14 jr.
    18:00 - 19:00
    ClubCycle
    19:00 - 20:00
    ClubPower
    19:00 - 20:00
    Judo v.a. 14 jr.
    19:00 - 20:00
    Aerobics
    20:00 - 21:00
    Jiu Jitsu v.a. 14 jr.
    20:00 - 21:00
    Karate v.a. 14 jr.
    20:00 - 21:00
    Kickboksen v.a. 14 jr.
    21:00 - 22:00
  • dinsdag
    BUDO vrij trainen Zaal: Boven
    09:30 - 10:30
    Steps/BBBB combiles
    09:30 - 10:30
    Pilates
    10:30 - 11:30
    Karate + Jiu Jitsu 5 tot 8 jr.
    17:00 - 18:00
    Virtual Cycle
    18:00 - 19:00
    Karate + Jiu Jitsu 8 tot 14 jr.
    18:00 - 19:00
    MMA
    19:00 - 20:00
    BBBB
    19:00 - 20:00
    ClubCycle
    20:00 - 21:00
    Zumba
    20:00 - 21:00
    Boksen v.a. 14 jr.
    20:00 - 21:00
    Conditie & Pump
    21:00 - 22:00
  • woensdag
    ClubCycle & ClubPower (combiles)
    09:30 - 10:30
    Fit & Vitaal 55+
    09:30 - 10:30
    Judo 9 tot 14 jr.
    18:00 - 19:00
    ClubBattle (TaeBo)
    19:00 - 20:00
    ClubCycle
    19:00 - 20:00
    Karate + Dameskarata v.a. 14 jr.
    19:00 - 20:00
    Jiu Jitsu v.a. 14 jr.
    19:00 - 20:00
    Pump & Pilates Nieuw!!
    20:00 - 21:00
    Kickboksen dames v.a. 14 jr.
    20:00 - 21:00
  • donderdag
    ClubCycle & ClubPower (combiles)
    09:30 - 10:30
    Judo 5 tot 8 jr. - Schoonhoven (gymzaal Willem de Zwijger)
    16:30 - 17:30
    Judo 8 tot 12 jr. - Schoonhoven (gymzaal Willem de Zwijger)
    17:30 - 18:30
    Judo v.a. 12 jr.- Schoonhoven (gymzaal Willem de Zwijger)
    18:30 - 19:30
    ClubPower
    19:00 - 20:00
    Pilates
    20:00 - 21:00
    ClubCycle
    20:00 - 21:00
  • vrijdag
    Virtual Cycle
    09:30 - 10:30
    Steps & ClubPower (combiles)
    09:30 - 10:30
    Karate 6 tot 14 jr. - Stolwijk, gymzaal de Stolp
    17:15 - 18:15
    Kickboksen voor junioren v.a. 11 jr.
    19:00 - 20:00
    ClubCycle
    19:00 - 20:00
    Karate + Jiu Jitsu v.a. 14 jr.
    20:00 - 21:00
    Kickboksen v.a. 14 jr.
    20:00 - 21:00
  • zaterdag
    Power & Core
    09:30 - 10:30
    ClubCycle
    09:30 - 10:30
    •  
    • maandag
    • dinsdag
    • woensdag
    • donderdag
    • vrijdag
    • zaterdag
    • zondag
    • 09:00 - 10:00
    • Virtual Cycle
      09:30 - 10:30

      Aerobics/BBBB combiles
      09:30 - 10:30
    • BUDO vrij trainen Zaal: Boven
      09:30 - 10:30

      Steps/BBBB combiles
      09:30 - 10:30
    • ClubCycle & ClubPower (combiles)
      09:30 - 10:30

      Fit & Vitaal 55+
      09:30 - 10:30
    • ClubCycle & ClubPower (combiles)
      09:30 - 10:30
    • Virtual Cycle
      09:30 - 10:30

      Steps & ClubPower (combiles)
      09:30 - 10:30
    • Power & Core
      09:30 - 10:30

      ClubCycle
      09:30 - 10:30
    •  
    • 10:00 - 11:00
    • Fit & Vitaal 55+
      10:30 - 11:30
    • Pilates
      10:30 - 11:30
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 11:00 - 12:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    • Judo 5 tot 8 jr. - Schoonhoven (gymzaal Willem de Zwijger)
      16:30 - 17:30
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    • Virtual Cycle
      17:00 - 18:00

      Judo 4 tot 8 jr.
      17:00 - 18:00
    • Karate + Jiu Jitsu 5 tot 8 jr.
      17:00 - 18:00
    •  
    • Judo 8 tot 12 jr. - Schoonhoven (gymzaal Willem de Zwijger)
      17:30 - 18:30
    • Karate 6 tot 14 jr. - Stolwijk, gymzaal de Stolp
      17:15 - 18:15
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    • Judo 8 tot 14 jr.
      18:00 - 19:00
    • Virtual Cycle
      18:00 - 19:00

      Karate + Jiu Jitsu 8 tot 14 jr.
      18:00 - 19:00
    • Judo 9 tot 14 jr.
      18:00 - 19:00
    • Judo v.a. 12 jr.- Schoonhoven (gymzaal Willem de Zwijger)
      18:30 - 19:30
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    • ClubCycle
      19:00 - 20:00

      ClubPower
      19:00 - 20:00

      Judo v.a. 14 jr.
      19:00 - 20:00
    • MMA
      19:00 - 20:00

      BBBB
      19:00 - 20:00
    • ClubBattle (TaeBo)
      19:00 - 20:00

      ClubCycle
      19:00 - 20:00

      Karate + Dameskarata v.a. 14 jr.
      19:00 - 20:00

      Jiu Jitsu v.a. 14 jr.
      19:00 - 20:00
    • ClubPower
      19:00 - 20:00
    • Kickboksen voor junioren v.a. 11 jr.
      19:00 - 20:00

      ClubCycle
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    • Aerobics
      20:00 - 21:00

      Jiu Jitsu v.a. 14 jr.
      20:00 - 21:00

      Karate v.a. 14 jr.
      20:00 - 21:00
    • ClubCycle
      20:00 - 21:00

      Zumba
      20:00 - 21:00

      Boksen v.a. 14 jr.
      20:00 - 21:00
    • Pump & Pilates Nieuw!!
      20:00 - 21:00

      Kickboksen dames v.a. 14 jr.
      20:00 - 21:00
    • Kickboksen voor beginners
      20:00 - 21:00

      Pilates
      20:00 - 21:00

      ClubCycle
      20:00 - 21:00
    • Karate + Jiu Jitsu v.a. 14 jr.
      20:00 - 21:00

      Kickboksen v.a. 14 jr.
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    • Kickboksen v.a. 14 jr.
      21:00 - 22:00
    • Conditie & Pump
      21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 22:00 - 23:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •